ПОЛІРУВАННЯ АВТОСКЛА ТА ОПТИКИ

Полірування автоскла

В процесі експлуатації автомобіля зношуються всі його деталі. Автоскло Вашої машини не є винятком, тому що безпосередньо взаємодіє з навколишнім середовищем. Зустрічний вітер, який містить частинки землі та піску, на швидкості в 50 км / год можна порівняти з дрібним наждачним папером, що методично водять по склу Вашого автомобіля. Ми вже не говоримо про прямий вплив поганих погодних умов та склоочисників, коли вони працюють, а також про неминуче помутніння скла. Усі ерераховані вище негативні фактори знижують видимість та підсилюють розсіювання світла, що позначається на загальному стомленні водія, тобто Вас.

Однак автолюбителі рідко акцентують увагу на таких "дрібницях", воліючи заощаджувати, а дарма, оскільки це безпосередньо пов'язано з Вашою безпекою на дорозі. Як відомо, скупий платить двічі, а водій завжди розраховується своїм здоров'ям та благополуччям дорогих йому людей.

Як можна регулярніше поліруйте автоскло свого залізного коня! Завдяки цьому, автоскло буде ідеально прозорим та бездоганно гладким. Звичайно, полірування автоскла не усуне серйозні дефекти, наприклад, великі тріщини і сколи. У таких випадках ми рекомендуємо відновити скло, відремонтувавши його і повернувши йому первозданний вигляд.
Процес полірування автоскла дуже відповідальний через можливість легкого змінення форми скла, що формує оптичні спотворення, внаслідок, водій бачить зовнішнє середовище з ефектом типу "лінза". Тому так важливо звертатися до професіоналів.

Полірування фар та оптики

В процесі експлуатації автомобіля, на жаль, неминуча втрата прозорості фар. На скло згубно впливають перепади температур, агресивне зовнішнє середовище, дрібні сколи й подряпини, та навіть занадто часте відвідування автомийок.
Фари мутніють, і зовнішній вигляд Вашого автомобіля втрачає привабливість. Крім цього погіршуються оптичні властивості фар, світло стає бляклим, каламутним, розсіяним, такі фари більшою мірою засліплюють водіїв зустрічних автомобілів. Особливо це стосується фар,що набирають популярності, оснащених ксеноновими лампами. Полірування фар дозволяє відновити зовнішній вигляд та оптичні властивості пластикових розсіювачів.

Полірування фар виконується за допомогою професійного інструменту та із застосуванням спеціальних абразивних матеріалів та полірувальних паст.