ТОНУВАННЯ АВТОСКЛА

Надати шарм і неповторний стиль Вашому автомобілю зможе тонування скла - автомобіль із затемненими склом виглядає солідніше, помітніше та красивіше. Але тонування авто вирішує й інші завдання, перетворюючи звичайне скло в конструкцію, що сполучає в собі властивості енергозбереження, безпеки та комфорту.

Переваги тонування автоскла

Захист від сонячних відблисків. Під час поїздки, при сонячній погоді, можуть виникати відблиски, які можуть вас засліпити і створити аварійну ситуацію або просто дуже заважати керувати автомобілем. Але це вам не загрожує, коли на скло вашого автомобіля нанесена спеціальна пліка.

Захисна функція для скла. Якщо скло вашого автомобіля затоноване, то розбити його буде складніше, ніж скло без тонувальної плівки. А також, у разі, якщо скло розіб’ється, то водієві та пасажирам не загрожуватимуть уламки скла, які зазвичай розлітаються по салону.

Захист від цікавих зовнішніх поглядів. Простір всередині вашого автомобіля це також і особистий простір, як і ваша квартира. Вам було-б незатишно жити під постійними поглядами ваших сусідів у вашому власному домі. Так само і у випадку з авто. У той час як тоноване скло автомобіля дає вам 100% гарантію, що вас не буде видно всередині вашого авто. А також якщо автомобіль залишився на стоянці, а ви залишили в ньому особисті речі - їх теж ніхто не помітить.

Захист від вигорання салону. Якщо на автоскло нанесене тонування, то воно здатне відображати до 80-90% ультрафіолетових променів, тим самим захищаючи салон від вигорання.

Захист влітку і взимку. Влітку тонування автоскла допоможе вам уникнути нагріву салону. Крім того, як наслідок зменшується навантаження на кондиціонер вашого авто. Що стосується зими, то за рахунок того, що тонування зменшує тепловіддачу скла - в машині буде тепліше.

Процес тонування автоскла

Тонування авто скла - процес при якому на скло вашого авто наноситься захисна плівка. Таким чином воно отримує більш міцні властивості, а також всі плюси, які описані вище.

Процес нанесення плівки може займати різний час - все залежить від того, скільки стекол потрібно затонувати, а також від марки вашого автомобіля. Гарна новина полягає в тому, що зараз технології дозволяють тонувати австостекло без розбору обшивки вашого авто.

Ще треба зауважити, що найчастіше тонування наноситься на заднє та бокове скло автомобіля, а на лобове скло наноситься тільки смужка, яка захищає від сонця. Але за бажанням - можуть затонувати і все лобове скло, проте вночі це може утруднити видимість дороги. Тому слід ставитися до цього обережно.