ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ

Багато зовнішні факторів, таких як, попадання мошок, пилу, бруду, а також несправність компресора системи кондиціонування, порушення цілісності електропроводки, вихід з ладу різних датчиків, сервоприводів та блоків управління впливають на продуктивність і довговічність системи кондиціонування. Тому, що б уникнути неприємностей, необхідно проводити профілактику та обслуговування системи регулярно. Зазвичай заправка кондиціонерів рекомендується кожні 2-3 роки або 40-50 тисячкм пробігу.

Обслуговування кондиціонерів включає:

  • діагностику системи на герметичність і справність компонентів;
  • заправку масла;
  • заправку системи кондиціонування хладогент (фреоном);
  • заміну ущільнюючих кілець та інше.


Діагностика

Перед заправкою фреоном систему кондиціонування необхідно перевірити на герметичність, оцінити стан шлангів і фреонопроводов, виключити можливі заломи шлангів і патьоки масла. Здійснюється вакуумна діагностика і візуальний огляд.

Заправка масла

В автомобільних кондиціонерах застосовується спеціальне компресорне масло, що циркулює в системі спільно з фреоном. Масло для компресорів буває двох типів - мінеральне та поліалкіленово-гліеолевое. Ні в якому разі не можна змішувати масла різних типів. Крім того, різним типам фреону відповідає різний тип масла

Заправка кондиціонерів фреоном

Заправка кондиціонерів фреоном здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Професійне обладнання для заправки автомобільних кондиціонерів здатне враховувати марку і модель автомобіля. Для кожного конкретного автомобіля є свої норми об’ємів масла і фреону, рекомендовані виробником.

Сьогодні,послугою з обслуговування систем кондиціонування автомобілів можна скористатися в сервісних центрах «Glass Express» у містах: Київ, Донецьк, Рівне.