ВИДАЛЕННЯ НЕПРИЄМНИХ ЗАПАХІВ В САЛОНІ АВТОМОБІЛЯ

Шановні, власники автомобілів, пропонуємо скористатися послугою з видалення запахів в салоні автомобіля в нашому сервісному центрі. 

Всього за півгодини, наші фахівці, за допомогою  апарату Ozon Maker, назавжди нейтралізують всі запахи органічного та неорганічного походження, такі запахи як, запах гару, затхлості, гнилі, цвілі, продуктів життєдіяльність людей, тварин, запах бензину, тютюну та багато інших.

Обробка салону автомобіля апаратом Ozon Maker відбувається на молекулярному рівні. Ця властивість дозволяє йому ефективно боротися як з самими молекулами запаху, так і з небезпечними для здоров'я людини мікроорганізмами і цвіллю. Процедура озонування виявляється корисною і в тому випадку, коли явні неприємні запахи в машині відсутні, але є відчуття «несвіжості».

Найдрібніші частинки озону безперешкодно і дуже швидко проникають в будь-які, здавалося б, недоступні місця: вони просочують не тільки оббивку салону (незалежно від її матеріалу), але й легко покривають поверхні всіх деталей радіаторів кондиціонера і опалення, непомітні відколи, ушкодження. Проникаючі частинки о речовини настільки малі, що їх можна назвати скоріше димом, ніж туманом.

Після обробки в салоні не залишиться мокрих плям, розлучень та інших звичних, але таких неприємних слідів роботи по очищенню повітря.

Вартість послуги з видалення неприємних запахів в салоні автомобіля - 200 грн.

Для того щоб скористатися даною послугою, Вам необхідно зателефонувати за номером:

+38 (044) 502 01 87
+38 (097) 502 01 87
+38 (095) 502 01 87
+38 (073) 502 01 87

і записатися на зручний для Вас час