Продаж автоскла  Заміна (встановлення) автоскла   Ремонт лобового скла   Полірування скла  Тонування скла   Мобільний сервіс 


Скло сучасного автомобіля - не просто шматок прозорого матеріалу певної форми. У склі можуть бути  спеціальні отвори, наприклад, для виведення осі повідця склоочисника (особливо на задніх стеклах автомобілів з кузовами хетчбек і універсал), а також для кріплення петель і замку, якщо скло дверей багажного відділення виконано відкривається окремо від всієї двері.

Деякі елементи скла наклеюються на нього високоміцним клейовим складом. Такі, наприклад, кріплення під встановлення салонного дзеркала заднього виду на внутрішній поверхні лобового скла. Також скло може мати шовкографію - непрозорий кант, покликаний закрити місце нанесення клейового складу при вклеюванні скла. Лобове скло часто має у верхній частині смугу, призначену для захисту водія від засліплення яскравим сонцем.

Лобове скло:

Елементи автоскла - лобове скло

 


П'ятак кріплення дзеркала - елемент кріплення дзеркала, наклеєний на скло і знаходиться в комплекті, якщо це передбачено виробником автомобіля.

Датчик дощу - наклеєний на автоскло датчик, що передає сигнал включення двірників при зволоженні.

Датчик світла - оптичний датчик, що передає сигнал включення габаритних вогнів та інших світлових приладів при зниженні загального освітлення.

Датчик вологості-датчик запотівання, передає сигнал включення кондиціонера або обдуву скла.

Верхнє тонування - Затемнена смуга (сонцезахисна) у верхній частині скла. Служить для підвищення комфорту їзди в сонячну погоду.

Молдинг - декоративний або силовий елемент. Призначення - ущільнення і зміцнення скла.

AS-марка - вказує на якість оптичної прозорості автоскла AS 1, 2 або 3. AS 1 - найбільш оптично чисте скло.

Вікно під номер VIN - Прозоре віконце для того, щоб не приховувати VIN (Vehicle Identification Number - Ідентифікаційний Номер Автомобіля).

Торгова марка - логотип виробника автоскла.

Шовкографія - елемент скла, призначений для приховування елементів кріплення і клею, захисту їх від впливу сонячних променів. Зазвичай це чорна пластикова смуга по периметру.

Заднє скло:

Елементи автоскла - заднє скло

У сучасних моделях автомобілів в скло «вбудовуються» такі елементи, як датчики світла і дощу (автоматично включають габаритне світло або очищувач), антена радіоприймача, а також елементи обігріву. На задньому склі нитки елемента обігріву розташовуються у вигляді горизонтальних смуг. На вітровому склі, як правило, виконані нитки обігріву зони зупинки щіток очищувача, але в деяких випадках присутні нитки обігріву всього скла цілком (на автомобілях Ford Focus, Ford Transit та ін.). Дані елементи практично не видно, відповідно, не погіршують огляд при русі автомобіля.

При заміні скла слід враховувати всі ці фактори. Перед тим, як придбати скло для заміни, попередньо вивчіть всі параметри автомобіля. В іншому випадку після установки нового скла деякі системи автомобіля виявляться непрацездатними.

 

Корисна інформація

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next
Технологія ремонту автоскла

Технологія ремонту автоскла

Автоскло - «запчастина» недешева, тому при незначних пошкодженнях, таких як невелика тріщина по краю або скол, від потрапляння невеликого камінчика, найдоцільніше відремонтувати, чим замінити. Адже якщо залишити тріщину без ремонту, то забруднюючись, вона стане занадто помітна, а при замерзанні в ній вологи взимку або нагріванні влітку на сонці почне «рости». Скол, особливо в полі постійного огляду, будучи помітним, починає діяти на нерви, а також в подальшому також можуть утворитися від нього тріщини. Як правильно ремонтувати автоскло,...

Маркування та розшифрування маркування автоскла

Маркування та розшифрування маркування автоскла

Кожне автомобільне скло має інформацію про тип, виробника, про те що воно відповідає міжнародним стандартам. Крім того, у маркуванні автомобіля повинна бути позначена дата виготовлення автомобільного скла. Зазвичай маркується автоскло за допомогою гравіювання або хімічного травлення. 

Елементи автоскла

Елементи автоскла

Скло сучасного автомобіля - не просто шматок прозорого матеріалу певної форми. У склі можуть бути  спеціальні отвори, наприклад, для виведення осі повідця склоочисника (особливо на задніх стеклах автомобілів з кузовами хетчбек і універсал), а також для кріплення петель і замку, якщо скло дверей багажного відділення виконано відкривається окремо від всієї двері.

Технологія заміни лобового скла

Технологія заміни лобового скла

Хтось може сказати: «Чи велика наука - зняти і поставити скло, або скол засвердлити». Насправді не все так просто - при ремонті автоскла один невірний рух, і ремонт скла перетворюється на заміну. А помилки при заміні автоскла, навіть якщо не будуть відразу помічені клієнтом, згодом приведуть втрати довіри до станції. Як правильно міняти скло, на автосалоні SIA-2012 показували майстри мережі сервісних центрів по встановленню та ремонту автоскла «Glass Express».   За допомогою струни скло відділяється від клейового...

Датчики дощу і світла. Принцип роботи та міфи

Датчики дощу і світла. Принцип роботи та міфи

Датчик дощу  Так як же цей прилад відчуває дощові краплі, якщо розташований в салоні? Секрет простий - датчик дощу реагує на світло, а не на вологу. У ньому є світлодіод, що випускає невидимий нам інфрачервоне світло, і фотодатчик.  Інфрачервоне світло потрапляє на скло і, частково відбиваючись від нього, повертається на датчик - фотоелемент. Бортовий комп'ютер визначає, яку кількість світла повернулося. Коли лобове скло мокре, світло практично не відбивається від поверхні скла. Коли ж скло сухе, на фотоелемент...

Хто виробник автоскла?

Хто виробник автоскла?

Автоскло - ймовірно, сама тендітна та «беззахисна» частину вашого автомобіля. Скло б'ється при зіткненнях в разі аварії, скло б'ють хулігани, дістається їм і від каменів, що летять з-під коліс інших автомобілів. Тому, чи не кожен автовласник хоч раз у житті стикався з необхідністю заміни автомобільного скла. Бажаючи купити недороге і якісне скло, ми часто ставимо запитання: "А чиє виробництво?", "Звідки скло?", "Хто виробник?" і т.д. Як правило, вісім осіб з десяти задають ці питання при виборі...

Види автоскла

Види автоскла

Одним з найбільш важливих елементів конструкції кузова автомобіля є автомобільне скло. Якщо розділити все стекло, яке розташоване в автомобілі, по технічним властивостям, то можна виділити два основних види - загартоване (сталініт) і триплекс. Зовні вони практично не відрізняються, але мають різні властивості, а також служать для вирішення певних завдань.   Технология Triplex (Триплекс) Автомобільне скло типу «триплекс» складається з трьох окремих шарів (від лат.Triplex - потрійний, звідси й назва). Між двома шарами стандартного флоат-скла знаходиться полімерна плівка. Така...